Jeg har etter en stund valgt å ha slektssiden liggende på nett, åpen for redigering av alle medlemmer. Tanken var at siden da ville leve videre av seg selv, uten at familiemedlemmer måtte sende alle opplysninger til meg.
Det betyr imidlertid at jeg ikke lenger kan redigere i Family Tree Builder for deretter å laste det ut på nett, men selv må redigere direkte i nettutgaven.
Problemet som har oppstått, er at det har blitt "dobbeltoppføringer av enkelte grener. Og når jeg sletter personer/grener og legger dem inn på nytt, blir alt feil om jeg f. eks. har oversett en person.
Hvordan kan jeg velge "legg til eksisterende person" når jeg skal legge til barn eller ektefeller, slik jeg kunne i F. T. Builder?
På forhånd takk!

Mvh. Egil.[/u]